Про нас

Нещодавно зайшов на український ринок ручний інструмент TOLSEN, і черговий раз підтвердив свою конкурентну здатність на ринках Європи, як за ціною, так і за якістю.

Інструмент орієнтований для побутового споживача, простого Майстра будинку та дачі, для того, хто не боїться самостійно братися за домашній ремонт. Гарний, привабливий інструмент не відмовиться взяти в руки і представниця слабкої статі. Однак відмінність ручного інструменту TOLSEN, це його зручність у використанні та довговічність, що не могли бути не помічені професіоналами будівельної індустрії.

TOLSEN постійно стежить за вдосконаленням нового асортименту і підтримкою найвищої якості. Тому, у виробника товару є для цього сучасний сертифікований випробувальний центр.

Дизайнери спільно з проектувальниками з багаим досвідом технічних знань і навичок, з використанням «перевіреного» матеріалу постійно вдосконалюють ручний інструмент і тим самим роблять все, щоб Ваша робота стала  ПРИЄМНОЮ.  Вони створили професійну форму виробів та упаковку, як витвір мистецтва, щоб бути пізнаванними  і тим самим ще більш здивувати своїх постійних клієнтів.

Важливо, що з удосконаленням всіх сучасних характеристик дизайну і ергономіки постійним залишається якість та надійність інструменту. Тобто людина, що працює з інструментом TOLSEN, може бути впевнена у своїй безпеці та максимальної захищеності (діелектричні викрутки забезпечують захист до 1000 Вт – детальніше про опис товару дивись в розділі НОВИНИ).

Ручний інструмент не тільки впізнаваний, завдяки яскравому, «виграшному» поєднанню кольорів - помаранчевого та чорного, але він ще є доступний в будь-яких точках будівельного ринку, як на роздрібній торгівлі спеціалізованих ринках, так і великих гіпермаркетах.

Крім якості, безпеки використання постійної є середня цінова політика.

Як сказав один із споживачів нашого товару - «цей інструмент, якщо взяв у руки вже вкрай складно покласти знову на полицю магазину, тому що він привабливий за всіма параметрами».

 

 Сертифікати якості:

 

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште, будь ласка, ваш номер телефону - ми обов'язково Вам передзвонимо!

 

Замовлення зворотного дзвінка

Ваше повідомлення успішно відправлено. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.