citas en linea gobernacion de cordoba agencias vans de chico fin de ano ninos contactos mujeres miranda de ebro chica busca novio guatemala tarot los enamorados y el mundo busco mujeres solteras en santo domingo sitios para solteros ecuador discoteca budha bilbao cuando empieza halloween en portaventura sexo oral seguro eventos en penelope cruz sexo oasis conocer gente hombre con quiero conocer un hombre rico tarot rapido 3 minutos chat con mujeres solteras de estados unidos sexo gratis mujeres venezolanas solteras citas online salud total turismo para solteros argentina chico busca chica para relacion seria departamento hombre soltero donde conocer hombres paginas para compartir donde ligar hombres conocer gente en rosario mil anuncios citas conocer mujeres mayores en madrid sexo en tudela conocer personas barquisimeto conocer mujeres navarra simuladores de citas anime online

Про нас

Нещодавно зайшов на український ринок ручний інструмент TOLSEN, і черговий раз підтвердив свою конкурентну здатність на ринках Європи, як за ціною, так і за якістю.

Інструмент орієнтований для побутового споживача, простого Майстра будинку та дачі, для того, хто не боїться самостійно братися за домашній ремонт. Гарний, привабливий інструмент не відмовиться взяти в руки і представниця слабкої статі. Однак відмінність ручного інструменту TOLSEN, це його зручність у використанні та довговічність, що не могли бути не помічені професіоналами будівельної індустрії.

TOLSEN постійно стежить за вдосконаленням нового асортименту і підтримкою найвищої якості. Тому, у виробника товару є для цього сучасний сертифікований випробувальний центр.

Дизайнери спільно з проектувальниками з багаим досвідом технічних знань і навичок, з використанням «перевіреного» матеріалу постійно вдосконалюють ручний інструмент і тим самим роблять все, щоб Ваша робота стала  ПРИЄМНОЮ.  Вони створили професійну форму виробів та упаковку, як витвір мистецтва, щоб бути пізнаванними  і тим самим ще більш здивувати своїх постійних клієнтів.

Важливо, що з удосконаленням всіх сучасних характеристик дизайну і ергономіки постійним залишається якість та надійність інструменту. Тобто людина, що працює з інструментом TOLSEN, може бути впевнена у своїй безпеці та максимальної захищеності (діелектричні викрутки забезпечують захист до 1000 Вт – детальніше про опис товару дивись в розділі НОВИНИ).

Ручний інструмент не тільки впізнаваний, завдяки яскравому, «виграшному» поєднанню кольорів - помаранчевого та чорного, але він ще є доступний в будь-яких точках будівельного ринку, як на роздрібній торгівлі спеціалізованих ринках, так і великих гіпермаркетах.

Крім якості, безпеки використання постійної є середня цінова політика.

Як сказав один із споживачів нашого товару - «цей інструмент, якщо взяв у руки вже вкрай складно покласти знову на полицю магазину, тому що він привабливий за всіма параметрами».

 

 Сертифікати якості:

 

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште, будь ласка, ваш номер телефону - ми обов'язково Вам передзвонимо!

 

Замовлення зворотного дзвінка

Ваше повідомлення успішно відправлено. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.