Важливо зберігати чистоту не тільки всередині приміщення, а й зовні, і не важливо, чи це присадибна ділянка або газон біля офісу. Прибираючи свою територію, Ви не тільки підтримуєте свій сад, а й допомагаєте природі.. Догляд за садовою ділянкою відбирає багато сил, тож потрібно придбати інструменти, які полегшать цю роботу.

У нашому інтернет-каталозі Ви знайдете наступні види товарів:

  • пили;
  • секатори;
  • гілкорізи;
  • та готові набори садових інструментів.

Наприклад, легка і компактна пила необхідна для швидкого та акуратного зрізання гілок, або видалення сучків. Конструкція пили спеціально розрахована на повсякденне зручне використання. Сам процес розпилювання проходить з мінімальними зусиллями. Гострі ріжучі кромки пили з легкістю впораються навіть з найміцнішою і в'язкою деревиною.

Класична пила садова оснащена ергономічною рукояткою, що забезпечує надійне та безпечне утримання інструмента. Її ріжуча частина представлена міцним сталевим лезом з гострими зубцями, які мають спеціальну заточку. Така пила по дереву є незамінним садовим інструментом.

Якщо Вам важно підібрати садовий інструмент, чи Ви не впевнені у своєму виборі, зверніться до наших менеджерів за допомогою форми зворотного зв’язку. Вони з радістю дадуть відповідь на будь-яке ваше запитання.

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште, будь ласка, ваш номер телефону - ми обов'язково Вам передзвонимо!

 

Замовлення зворотного дзвінка

Ваше повідомлення успішно відправлено. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.