У житті кожного автомобіліста виникали ситуації, коли за усунення елементарної поломки в найближчій СТО просили неймовірну суму грошей, а шукати іншого майстра не було можливості. Наш інтернет-каталог пропонує інструменти для авто, які дозволять вам самому полагодити автомобіль в такій ситуації. Якщо ви займаєтеся ремонтом автомобілів на професійному рівні, то тут ви зможете зустріти якісне обладнання від надійних виробників за прийнятною ціною.

Більшість автомеханіків працює виключно з професійним інструментом, гідним, якісним, перевіреним в реальному багаторічної експлуатації в Україні. Тільки лише в цьому випадку можна гарантувати якість виконаної роботи. Та й прослужить такий інструмент на багато довше, ніж дешеві аналоги.

Звичайно ж, ви можете купити недорогі китайський інструмент автомеханіка, але це буде звичайний витратний матеріал. Поламався - викинув. Але ось викидати гроші за дешевий інструмент для СТО тільки через його ціни, нерозумно і безрозсудно.

Де придбати ? 

Наш інтернет-каталог радий запропонувати виключно якісний інструмент автомеханіка від компанії «TOLSEN». Реалізуємо ми його за доступною і демократичною вартістю.

В даному розділі представлений весь асортимент ручного інструменту для СТО. Це як інструментальні набори (універсальні та спеціалізовані), так і одиничний товар. У нашому каталозі Ви знайдете весь необхідний ручний інструмент для автосервісу, який допоможе впоратися з будь-якими поставленими завданнями по ремонту та обслуговуванню автомобілів. У нас є будь-який інструмент для СТО:

  • ключ комбінований храповий;
  • ключ розвідний;
  • ключ комбінований;
  • набір ключів;
  • ключ торцевий;
  • голівка торцева.

Чому саме «TOLSEN»?

Висока якість даного інструменту для автомеханіка разом з ергономічністю та надійністю у використанні дозволяє віднести його до категорії напівпрофесійного, а окремі його види - до професійних інструментів. Компанія «TOLSEN» постійно контролює якість своєї продукції на кожному етапі виробництва. На заводі працює лабораторія перевірки якості, де інструменти проходять тести на:

  • міцність і надійність;
  • ізоляційні властивості;
  • на зносостійкість і корозію та ін.

Ще однією перевагою інструментів для автомеханіка «TOLSEN» є наявність професійної команди дизайнерів, що займається розробкою моделей інструментів, які є не тільки надійними і зручними (ергономічними), але і привабливими. Лінійка інструментів постійно розширюється і вдосконалюється, а сфера використання може бути будь-який, від домашнього використання, до професійних станцій технічного обслуговування (СТО).

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште, будь ласка, ваш номер телефону - ми обов'язково Вам передзвонимо!

 

Замовлення зворотного дзвінка

Ваше повідомлення успішно відправлено. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.