Діелектричний інструмент призначений для виконання робіт під струмом і забезпечення безпеки користувача. Робота з електричними кабелями, проводами або установками вимагає особливого ставлення до техніки безпеки і висуває підвищені вимоги робочому інструменту, яким проводить необхідні маніпуляції користувач. Тому для маніпуляцій з деталями під напругою майстри купують спеціальний ізольований інструмент.
Ми пропонуємо універсальні вироби для захоплення, утримання і відрізання м'яких і твердих дротів і кабелів. Найзручніше купувати набори дієлектрічного інструмента, тому що різноманітність виробів спрощує роботу.
Вироби компанії «TOLSEN»
Діелектричний інструмент від компанії «TOLSEN» має спеціально розроблену систему оптимального упору з внутрішньої сторони рукоятки, що робить різку проводів легшою на 35% для користувача. Двокольорові ручки мають протиковзкі властивості для комфорту і безпеки. Обираючи вироби «TOLSEN» ви забезпечуєте себе якісними інструментами, які прослужать вам багато років. Продукція має сертифікати VDE / GS, та виробляється відповідно до EN60900.
Відмітна позитивна риса виробів «TOLSEN» - співвідношення ціна до якості. При гарних властивостях матеріалів виготовлення і зручністю, інструмент супроводжує розумна вартість.
В нашому інтернет-каталозі ви знайдете такий діелектричний інструмент:
Пасатижі діелектричні,
Бокорізи діелектричні 160 мм та 180 мм,
Довгогубці діелектричні.
Перелік представлених видів продукції постійно розширюється. Ми працюємо над розміщенням нових позицій задля задоволення побажань наших клієнтів. Ви можете зв’язатися з нашим співробітником по телефону і получити консультацію по питанню зв’язаному з товаром, або умовами його купівлі.

Діелектричний інструмент

Переглянути:
Сторінка 1 із 6

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште, будь ласка, ваш номер телефону - ми обов'язково Вам передзвонимо!

 

Замовлення зворотного дзвінка

Ваше повідомлення успішно відправлено. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.