За допомогою вимірювального інструменту можна визначити обсяг, довжину, горизонтальність площини, дотримання кута в 90 градусів і багато іншого.

Одним з вимірювальних інструментів є рулетка «TOLSEN». Вона являє собою ручний вимірювальний інструмент, який використовується для вимірювань у випадках, коли не вистачає довжини стандартної лінійки. Виготовлений цей вимірювальний інструмент в пластиковому корпусі, усередині якого на спеціальному змотують пристрої закріплено полотно з мірними поділками. Рулетка застосовується для вирішення як побутових, так і професійних будівельних завдань.

Як вибрати рулетку?

Вибираючи цей інструмент, зверніть увагу на наступні параметри:

  • Матеріал. Полотно рулетки може бути виконано з фибергласса або металу. У більшості моделей стрічка має нейлонове покриття для захисту шкали поділок від стирання. Полотно з фибергласса є еластичним і дозволяє вимірювати не тільки прямі, але і незграбні, зігнуті предмети.
  • Довжина. Для ремонту в квартирі або вирішення інших побутових завдань досить купити рулетку довжиною 2-3 метри. Для будівельних робіт краще придбати рулетку довжиною до 50 метрів.

Будівельний кутник – це столярна лінійка з одним краєм, загнутим під кутом 90 градусів. Даний вимірювальний інструмент допомагає підкреслити кути, визначати величину кутів і їх тип: гострі або тупі. Будівельні косинці допомагають підкреслити вертикальні лінії на стінах при виконанні ремонтних і будівельних робіт. Косинець будівельний може бути виготовлений з цільного металу, або мати дерев'яну основу. Останніми працювати зручніше - вони не вислизають з рук. Купити цей вимірювальний інструмент повинен кожен столяр.

Рівень застосовується для визначення нахилу вертикальних і горизонтальних площин. За допомогою даного вимірювального інструменту виконується розмітка для будівництва різних конструкцій, складання меблів, оздоблювальних робіт, та контрольної перевірки.

Будівельна лінійка – це інструмент, призначений для прочерчивания прямих ліній, а також для вимірювання ширини та довжини предметів. Будівельна лінійка являє собою смужку з нанесеними поділками, які відміряють міліметри й сантиметри. Довжина лінійки може становити від 15 см до 1 м. У ряді моделей шкала поділок нанесена по обидва боки - це підвищує зручність роботи.

Штангенциркуль від «TOLSEN» – це інструмент, який призначений для високоточних вимірювань глибин отворів, внутрішніх і зовнішніх розмірів профілів, металевих дверей, кріплення, листів та ін. Штангенциркуль дозволяє отримати точні дані отворів, заглиблень, ділянок що виступають, а також провести перевірку готових виробів на відповідність необхідним параметрам.

Купити цей вимірювальний інструмент від компанії «TOLSEN» ви легко можете в нашому інтернет-магазині. Реалізуємо ми його за демократичною ціною. Наш величезний асортимент інструменту здатний задовольнити будь-які потреби, як побутові, так і професійні.

Для того щоб вимірювальний інструмент купити, вам достатньо зв'язатися з нами за телефоном або ж залишити заявку на сайті. Наші менеджери зв'яжуться з вами в найкоротші терміни та при виникненні питань допоможуть вимірювальний інструмент купити.

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште, будь ласка, ваш номер телефону - ми обов'язково Вам передзвонимо!

 

Замовлення зворотного дзвінка

Ваше повідомлення успішно відправлено. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.