На будь-якому етапі електромонтажних робіт ніяк не обійтися без ручного інструменту для монтажу. Компанія «TOLSEN» представляє його велика різноманітність, кожен з елементів якого має своє призначення. По суті, серед цього асортименту ви можете підібрати зручний і якісний інструмент для виконання будь-якої операції.

Досвідчені майстри знають, що найчастіше зручні і якісні підручні інструменти для монтажу дозволяють в кілька разів скоротити час виконання робіт. Крім того, всі виконані операції відрізняються акуратністю і виглядають професійно. Однак слід чітко розрізняти якісний і неякісний інструмент для монтажу. Бо неякісний здатний не тільки збільшити час виконання робіт, зіпсувати дорогі матеріали, але і коштувати Вам здоров'я, а іноді й життя. Це твердження особливо актуально для електромонтажних робіт, при яких, просте порушення ізоляції викрутки або відмову викрутки-тестера може призвести до ураження електрикою.

У нашому інтернет-каталозі ви зможете купити інструмент для монтажу високої якості від відомого бренду «TOLSEN». Продукція цього виробника добре зарекомендувала себе на європейському ринку та активно займає передові позиції в Україні. У розділах «Інструмент для монтажу» ви знайдете:

  • викрутка хрестова, або прямий шліц;
  • набір викруток;
  • викрутка діелектрична.

Тут Ви знайдете високоякісні набори інструментів на будь-який смак і для виконання монтажу електропроводки та електроустаткування.

Ми постійно розширюємо перелік представлених в нашому магазині товарів і вже зараз працюємо над розміщенням нових видів підручного інструменту. Крім того, у нас ви можете замовити купити будь-який інструмент для монтажу від компанії «TOLSEN», навіть якщо він не представлений в магазині. За подробицями звертайтеся до наших менеджерів.

Як замовити інструмент для монтажу?

Зробити замовлення дуже просто. Досить підібрати необхідний товар і нажати кнопку «передзвонити», після чого ви можете продовжувати вибирати. В процесі оформлення замовлення ви зможете вибрати зручний для вас спосіб оплати та доставки, а також вказати контактну інформацію. Крім цього, можна перевірити склад і вартість замовлення, і, при необхідності, змінити необхідну кількість товарів.

Протягом години, після оформлення замовлення наші менеджери зв'яжуться з вами та уточнять деталі доставки та оплати. Якщо у Вас виникнуть труднощі з вибором товару, оформленням замовлення, або сумніваєтесь, який інструмент для монтажу купити, зв'яжіться з нашими менеджерами будь-яким зручним способом. Вони з радістю допоможуть вирішити складність.

Інструмент для монтажу купити можна оптом. При цьому ми доставляємо замовлення по всій Україні. Так що зробити як оптову покупку, у нас можна незалежно від місця вашого проживання. Будь то Київ, Харків, Одеса або будь-який інший куточок країни. Також у нас діє лояльна програма знижок, що дозволяють вам заощадити не тільки час, а й гроші.

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште, будь ласка, ваш номер телефону - ми обов'язково Вам передзвонимо!

 

Замовлення зворотного дзвінка

Ваше повідомлення успішно відправлено. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.