За часів, коли сучасні технології продовжують впроваджуватися в багато виробничі процеси, звичайні ручні обробні інструменти не поспішають здавати свої позиції. До них можна віднести й напилок, без якого важко обійтися при виконанні багатьох робіт по обробці металів і дерева. Він, як і завжди, служить для формування заданого розміру або форми оброблюваної деталі, шляхом пошарового сточування її поверхні.

Напилок – це ріжучий обробний інструмент у вигляді бруска з високовуглецевої сталі, з рискою особливої ​​конфігурації на поверхні. В основному, брусок має кругле, трикутне і прямокутний перетин. На конусоподібний звужений кінець вироби зазвичай надівається дерев'яна або пластиковий держак.

Форма інструменту багато в чому визначає область його застосування.

- Плоске виріб використовується для обробки площин зовні та всередині деталей.

- Напилок квадратний служить для розточування отворів з великою кількістю кутів.

- Напилок круглий застосовується для роботи з невеликими круглими, овальними отворами або увігнутими поверхнями з невеликим радіусом.

- Напилок тригранний призначений для обробки гострих кутів в канавках, отворах, пазах і на зовнішній поверхні деталей.

- Напилок напівкруглий використовується в обробці великих отворів, а також увігнутих поверхонь з великим радіусом.

- Ромбічний застосовується для роботи з деталями, що мають зубці.

- Ножівкові використовується для роботи з внутрішніми кутами, обробки отворів прямокутної, ромбовидної або квадратної форми, вибірки вузьких канавок і пазів.

Щітка для зачистки металу – ручний обробний інструмент, незамінний при чищенні металевих поверхонь від лакофарбових покриттів, корозійного нальоту, всіляких забруднень. Розрізняють декілька основних видів щіток по металу: однорядні, чашкові, конічні. Щітки по металу першого типу використовуються в обробних центрах і стаціонарних машинах для зняття задирок.

  • Чашкові призначаються для важких робіт по зачистці, зокрема, видалення іржі, підготовки поверхонь металів до фарбування, очищення від окалини, шлаку і залишків бетону.
  • Щітки ручні для обробки металу конічного типу за рахунок своєї особливої ​​форми є справді незамінними при роботі в трудно доступних місцях.

Наш інтернет-каталог пропонує значний вибір обробних інструментів от компанії «TOLSEN» за доступно. ціною. У нас можна знайти виріб для виконання будь-яких робіт. Телефонуйте нам або скористайтеся можливостями нашого сайту і купуйте найкращий інструмент онлайн.

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште, будь ласка, ваш номер телефону - ми обов'язково Вам передзвонимо!

 

Замовлення зворотного дзвінка

Ваше повідомлення успішно відправлено. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.