Засоби, які використовуються для уникнення чи зменшення впливу небезпечних та шкідливих факторів виробничого процесу, а також укриттю від забруднень – це засоби індивідуального захисту. Ніколи не нехтуйте власною безпекою, адже наслідки можуть вплинути на ваше життя і здоров'я. Набагато дешевше подбати про безпеку заздалегідь ніж відновлювати потім власне здоров'я.

З виробами від відомого бренду «TOLSEN» дбати про себе зручно та недорого. Спеціалісти фірми розробляють вироби з великим акцентом на ергономічність. Засоби індивідуального захисту не будуть заважати вам працювати і в той же час забезпечать якісну безпеку вашої праці.

На цій сторінці представлені не тільки засоби безпеки, а і інші вироби від «TOLSEN». Якщо вам потрібний гарний засіб для пакування клейкої стрічки, або шприц для мастила, то ви можете придбати їх без особливого клопоту. Для цього навіть немає потреби переходити на іншу сторінку.

В даному розділі в нашому інтернет-каталозі ви знайдете такі вироби:

Окуляри захисні з таких матеріалів, як полікарбонат, полікарбонат/ПВХ різноманітних форм для вашої зручності і безпеки очей,

Пістолет пакувальний для клейкої стрічки,

Шприц для мастила ємністю 500 г із сталі зі зручною пластиковою ручкою з двома шлангами у комплекті,

Гнучкий шланг для шприца для мастила.

Ми постійно оновлюємо асортимент, який пропонуємо нашим клієнтам. Ви можете звернутися до наших менеджерів щоб отримати відповіді на свої питання стосовно товарів та їх придбання. Наші співробітники за потреби нададуть професійну консультацію.

 

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште, будь ласка, ваш номер телефону - ми обов'язково Вам передзвонимо!

 

Замовлення зворотного дзвінка

Ваше повідомлення успішно відправлено. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.