За допомогою вимірювального інструмента можна визначити обсяг, довжину, горизонтальність площини, дотримання кута в 90 градусів і багато іншого.

Одним з вимірювальних інструментів є рулетка «TOLSEN». Вона використовується у випадках, коли не вистачає довжини стандартної лінійки. Має пластиковий корпус, усередині якого на спеціальному пристрої змотується полотно з мірними поділами.

Рулетка застосовується для вирішення як побутових, так і професійних будівельних завдань.

Як вибрати рулетку?

  • Матеріал. Полотно рулетки може бути виконано з фібергласа або металу. У більшості моделей стрічка має нейлонове покриття для захисту шкали поділів від стирання. Полотно з фібергласа є еластичним і дозволяє вимірювати не тільки прямі, але й хвилясті, зігнуті предмети.
  • Довжина. Для ремонту в квартирі або вирішення інших побутових завдань досить купити рулетку довжиною 2-3 метри.

Для будівельних робіт краще придбати рулетку довжиною до 50 метрів.

Будівельний кутник – це столярна лінійка з одним краєм, загнутим під кутом 90 градусів.

Даний вимірювальний інструмент допомагає підкреслити кути, визначати величину кутів і їх тип: гострі або тупі. Будівельні кутники допомагають підкреслити вертикальні лінії на стінах при виконанні ремонтних і будівельних робіт. Такий виріб може бути виготовлений з цільного металу, або мати дерев'яну основу.

Рівень застосовується для визначення нахилу вертикальних і горизонтальних площин. За допомогою даного вимірювального інструменту виконується розмітка для будівництва різних конструкцій, складання меблів, оздоблювальних робіт, та контрольної перевірки.

Будівельна лінійка – це інструмент, призначений для креслення прямих ліній, а також для вимірювання ширини та довжини предметів.

Будівельна лінійка являє собою смужку з нанесеними поділами, які відміряють міліметри та сантиметри. Довжина лінійки може становити від 15 см до 1 м.

У ряді моделей шкала поділів нанесена по обидва боки - це підвищує зручність роботи.

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште, будь ласка, ваш номер телефону - ми обов'язково Вам передзвонимо!

 

Замовлення зворотного дзвінка

Ваше повідомлення успішно відправлено. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.