Коли здійснюються слюсарні роботи, то чоловіку потрібно користуватися різними професійними інструментами та приладами для того, щоб його робота була якісною. Слюсарний інструмент – це одна з найпоширеніших і популярних груп. Тому що ними користуються, як професійні працівники, так і майстри без спеціальних навичок які працюють вдома або на дачі. Ми пропонуємо універсальні інструменти, які підійдуть практично для будь-яких потреб.
Хороший слюсарний інструмент значно скоротить термін виконання робіт, підвищить їх якість і полегшить роботу. Правильно підібраний він окупить витрачені на нього гроші і стане гарним помічником.
Вибір слюсарного інструмента
Перш ніж купити слюсарні інструменти слід визначитися з тими параметрами, які для вас найбільш важливі. Ручний слюсарний інструмент повинен бути зручними у використанні, якісними і забезпечувати тривалий термін служби. У нас в інтернет-каталозі ви можете знайти інструменти для слюсарних робіт саме з такими параметрами від відомого бренду «TOLSEN». Завдяки доступним цінам, високій якості матеріалів і ергономіки інструменти активно продаються в Україні, а раніше завоювали високі позиції в Європі. Інструменти «TOLSEN» також відрізняються тим, що забезпечують якісну безпеку і захист для працівника.
У розділі «Слюсарний інструмент» знаходяться:
ножиці для різки ПВХ труб,
труборізи,
комплект для нарізання різби,
ФУМ-стрічку.
Розміри інструментів різноманітні, тому ви знайдете те що вам потрібно для слюсарних робіт у нас. Також ми постійно розширюємо асортимент для того щоб задовольнити всі потреби клієнтів. Ви можете звернутися до наших менеджерів по телефону, якщо у вас є питання.
Умови замовлення інструмента
Для того, щоб купити ручний слюсарний інструмент фірми «TOLSEN» достатньо зв’язатися з нами по номеру телефону, що вказано у розділі «Контакти» згідно вашого місцезнаходження, або залишити заявку на зворотній дзвінок. У розмові з нашим менеджером ви зможете обрати спосіб оплати та доставки.

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште, будь ласка, ваш номер телефону - ми обов'язково Вам передзвонимо!

 

Замовлення зворотного дзвінка

Ваше повідомлення успішно відправлено. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.