При проведенні будівельних та оздоблювальних робіт майстрам доводиться стикатися з великою кількістю різноманітних операцій, від якісного виконання яких залежить підсумок усього заходу. Щоб досягти відмінної якості виконання цих операцій, необхідний спеціальний будівельний оздоблювальний інструмент. Зазвичай потрібно буде використовувати специфічні пристосування, тобто призначені для конкретного виду завдань.

В даному розділі можна вибрати інструмент для оздоблювальних робіт «TOLSEN», якій найбільш затребуваний фахівцями, пов'язаними з будівництвом та обробкою приміщень. Наприклад, установники металопластикових та дерев'яних дверей та вікон неодмінно оцінять великий вибір пістолетів для монтажної піни. Такі пристосування дозволяють працювати з великим комфортом і суттєво економити матеріал, бо в них передбачена можливість контролювати розподіл піни.

Для роботи з рідкими цвяхами, силіконом, герметиками, різними монтажними клеями та складами пропонуються спеціальні шприци-пістолети. Такі оздоблювальні інструменти дуже зручно використовувати: матеріал лягає рівномірно у потрібне місце, а його витрата при цьому мінімальна.

До групи «Оздоблювальні інструменти» входить величезний перелік пристосувань. Так для робіт зі склом, дзеркалами, підлогою та облицювальною кахельною плиткою, в нашому інтернет-каталозі пропонується широкий вибір склорізів. Також пропонуємо безліч професійних нержавіючих шпателів різної ширини для роботи зі штукатуркою та іншими будівельними сумішами. За допомогою шпателя виконується нанесення і розрівнювання будівельних сумішей, видалення старих покриттів, надлишків складів. Цей інструмент ідеально підходить для вирівнювання натяжних стель. Також шпатель знайшов активне застосування при укладанні плитки.

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште, будь ласка, ваш номер телефону - ми обов'язково Вам передзвонимо!

 

Замовлення зворотного дзвінка

Ваше повідомлення успішно відправлено. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.