За часів, коли сучасні технології упроваджуються в більшість виробничих процесів, звичайні ручні обробні інструменти не поспішають здавати свої позиції. До них можна віднести, наприклад, напилок, без якого важко обійтися при виконанні багатьох робіт по обробці металів і дерева. Він служить для формування заданого розміру або форми оброблюваної деталі, шляхом пошарового сточування її поверхні.

Напилок – це ріжучий обробний інструмент у вигляді бруска з високовуглецевої сталі, з рискою особливої конфігурації на поверхні. В основному, брусок має круглий, трикутний і прямокутний перетин. На конусоподібний звужений кінець виробу зазвичай надівається дерев'яний або пластиковий держак.

Форма інструмента багато в чому визначає область його застосування:

  • Плоский виріб використовується для обробки площин зовні та всередині деталей.
  • Напилок квадратний служить для розточування отворів з великою кількістю кутів.
  • Напилок круглий застосовується для роботи з невеликими круглими, овальними отворами або увігнутими поверхнями з невеликим радіусом.
  • Напилок тригранний призначений для обробки гострих кутів у канавках, отворах, пазах і на зовнішній поверхні деталей.
  • Напилок напівкруглий використовується при обробці великих отворів, а також увігнутих поверхонь з великим радіусом.

Щітка для зачистки металу – це ручний обробний інструмент, незамінний при чищенні металевих поверхонь від лакофарбових покриттів, корозійного нальоту, всіляких забруднень. Розрізняють декілька основних видів щіток по металу: однорядні, чашкові, конічні. Щітки по металу першого типу використовуються в обробних центрах і стаціонарних машинах для зняття задирок.

Чашкові щітки призначені для важких робіт по зачистці, зокрема для видалення іржі, підготовки поверхонь металів до фарбування, очищення від окалини, шлаку і залишків бетону.

Щітки ручні для обробки металу конічного типу за рахунок своєї особливої форми є незамінними при роботі у важкодоступних місцях.

Наш інтернет-каталог пропонує великий вибір обробних інструментів від торгової марки «TOLSEN». У нас можна знайти виріб для виконання будь-яких робіт.

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште, будь ласка, ваш номер телефону - ми обов'язково Вам передзвонимо!

 

Замовлення зворотного дзвінка

Ваше повідомлення успішно відправлено. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.